Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Mjeku - Na Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Dy" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Markel Goga - Na Dy

Bashk kena me kon
Na dy na dy
E di kena me kon
Na dy na dy
Nje nat te qet ajo m'del mu
Veshur me stilin model
Stilin model
Afrohet ajo me m'prek mu
Zemren teme me cel
Don me ma cel
Nese ti ke pare ajo s'thot jo
Nese ti s'ke pare ajo nuk do
Nese ti ja jep ajo vjen ngado
Jo nuk esht e leht por ti mos u mundo
Bashk kena me kon
Na dy na dy
E di kena me kon
Na dy na dy
Pran ca ke ti lali
Pran ca ke ti lal
Nje nat te nxeht ajo e dehur
Ka provokime dhe fjale
Nuk di me nal
Floket e saj i prekedhel un
E pa pi mall jam shum i gjall
Kur ty t'kam perball
Nese ti ke pare ajo s'thot jo
Nese ti s'ke pare ajo nuk do
Nese ti ja jep ajo vjen ngado
Jo nuk esht e leht por ti mos u mundo

Rea Nuhu - Na Dy

Kom ni kom ni ki me dale
Fustani zi asnje fjale
Me rri me rri me ty zemer
Ke ni ke ni kom me dale
Your swag on fleek asnje fjale
Te rri te rri me mu zemer

Ref

Nata sonte paska me na zgatë
Doren ama po du me ta kape
Krejt bota me dite qe na dy jena bashke
Buzt e tua me thone emrin tem
Me premtu qe zemren nuk ma then
...Baby po du me t'dashte
Strofa 1
Ai lun me trupin tem pak pak pak
Un me trupin ton prap prap prap
Bone ni hap
Ama tlutna mos e zgat
Bota u nal e vet frymen ta ni
Cast ideal per me ra n'dashni
Bohet ca t'bohet... so tu ma ni

Strofa 2

Shume nxet u bo flak flak flak
Gjithcka o real jo imagjinate
Bone ni hap ti mos u tut
bohet ca t bohet se kom me ngut

Pre-refren
Kom ni kom ni ki me dal
Fustani zi asnje fjale
Me rri me rri me ty zemer
Ke ni ke ni kom me dale
Your swag on fleek asnje fjale
Te rri te rri me mu zemer
Ref
Nata sonte paska me na zgatë
Doren ama po du me ta kape
Krejt bota me dite qe na dy jena bashke
Buzt e tua me thone emrin tem
Me premtu qe zemren nuk ma then
...Baby po du me t'dashte

Ada - Na Dy

Jam ajo qe zemren ta preki jam
Ajo qe tban ty per veti jam
Un me ty qiellin e ceki
Come to me baby come to me bent

Zemren teme e kan dasht amo
Veq ti e ke marr bota sillet rrumullak e na dy e bojna star se kado qe Jena bashk
Qdo problem iken vet dashnija jem per ty edhe ndimer asht nxeht
Nxeht nxeht nxeht edhe larg ti prap nxeht qikat krejt po kan inat se Po mdon e nuk ju flet se ti menen ki te un e asnjo s'te intereson bizi thirri per ma Von


Ti pi don ti pi don puthjet e mija
Tu pi don ti pi don sent e mija
Ti Di don ti to Di don

Jam ajo qe zemren ta preki jam
Ajo qe tban ty per veti jam
Une me ty qiellin e ceki
Come To mi baby come Tu mi baby

Pak edhe Pak sa me ngat
edhe Pak edhe Pak e bojna flak
Edhe Pak edhe Pak veq un e to ani qa po Di emrat ton Jan dashni

Më shumë këngë me këtë titull:


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/07/2016
Muzika: Zzap And Chriss
Orkestrimi: Zzap And Chriss
Video Produksioni: MProductionMë Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:


Komente mbi këtë këngëMergim Mjeku - Na Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Dy".
3. Video është e këngës "Na Dy", por nuk këndohet nga Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.