Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Mjeku - Knoni Qika Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Knoni Qika" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Teuta Selimi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

knoni qika knoni djem edhe pak nusja po vjen ,knoni qika knoni djem edhe pak nusja po vjen ,ajde ajde me pa sot qa ka ka fal i lumi zot.ajde ajde me pa sot qa ka fal i lumi zot, shkoj ajveri kryt mahalles kur ja nisi dhondri valles ,knoni qika nzo bilbilit i erdh nusja djal mat mirit, shkoj haveri kryt mahalles kur ja nisi dhondri valles knoni qika nzo bilbilit i erdh nusja djal mat mirit, moj e mir si trandofil mere ndor at mindil l , moj e mir si trandofil mere ndor at mindil, luje vallen qysh din ty se ndor tonde me ke shti , luje vallen qysh din ty se ndor tonde meke shti,2 shkoj averi nkry mahalles ku ja nisi dhondri valles knoni qika nzo bilbilit i erdh nusja djal mat mirit , ku ja nisi dhondri vallen knoni qika nzo bilibilit i erdh nusja djal mat mirit

Publikimi: 27/07/2018Më Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:


Komente mbi këtë këngëMergim Mjeku - Knoni Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knoni Qika".
3. Video është e këngës "Knoni Qika", por nuk këndohet nga Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.