Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Mergim Mjeku - Potpuri 2 (Gezuar 2020)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/11/2019

2019-11-23T13:15:29+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2020)" kënduar nga Mergim Mjeku.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Potpuri 2 (Gezuar 2020)".
Videoklipi nga Mergim Mjeku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet