Më mbaj mend (për 1 muaj)

DJ DT & Mergim Mjeku - Dukane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dukane" kënduar nga DJ DT & Mergim Mjeku.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dukane".

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN
Mergim Mjeku
Publikimi: 13/07/2022
Prod.: Halit Haliti & Dj Dt
Rec.: H2 Up Records
Master: Halit Haliti
Vocal: Mergim Mjeku
Solo: Halit Haliti
Video Produksioni: Iso_Films
Tupan Show: Avni Krasniqi
Production Coordinator: Dj DtDJ DT & Mergim Mjeku - Dukane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dukane".
3. Video është e këngës "Dukane", por nuk këndohet nga DJ DT & Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:


Komente 0