Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Meri Petoshati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Meri Petoshati është një këngëtare. Ajo ka lindur në Vlorë. Më datë 5 Qershor 2017, Meri publikon videoklipin "Shtojzovalle". Muzika e këngës u punua nga Enis Mullaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj. Më datë 14 Shtator 2017, Meri publikon videoklipin "Kiss Me". Muzika e këngës u punua nga Enis Mullaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj. Më datë 12 Maj 2018, Meri publikon videoklipin "Chico". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila, teksti u shkrua nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Keda Braja

Anjeza Bicaku

Valbona Lalaj (Haklaj)

Dori Hibroj

Denisa Dheskali

Eniada

Ola

Diti

Elinda Katiaj

Olsa Spata Ballguri

Tags: Meri Petoshati, Meri Petoshati Sula, Meri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet