Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - E Ke Treguar Veten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Ne fund e ke treguar veten
e paske pasur edhe tjetren
si duket nje nuk te mjaftonte
ma ke perbuzur zemren qe t,besonte.

Nuk do ta fal ty dhembja ime
qe ma punove prapa shpine
tani asgje mos prit prej meje
dashurin qe kisha me kemb e shkele.


ref.
E kam kuptuar se kush ishe ti
ai qast qe t,njoha paska qen i zi
asgje mos thuaj se tash kot e ke,
veq e mora vesh se cili je.

Vetem nje enderr me ka mbetur
te shoh dhe ty duke u tretur
e lumtur jam qe po te ndahem
t,ligat qe mi bere nuk do te falen.

Nuk do ta fal ty dhembja ime
qe ma punove prapa shpine
tani asfje mos prit prej meje
dashurin qe kisha me kemb e shkele.

ref.
e kam kuptuar se kush ishe ...


Ky tekst u dërgua nga  gresa

Merita Bunjaku - E Ke Treguar Veten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ke Treguar Veten".
3. Video është e këngës "E Ke Treguar Veten", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0