Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Ishte Fundi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

edhe sonte shum te prita
te kam prit e ti ske ardh
deshta ti harroj te gjithat
deshta tash vaj ket nat
kam kujtu se dashuria
per ne dy dot jet e shejnt
kam mendu se nzemren tende
vend per tjeter nuk dot ket

Ref:
tash te gjithat po i di
ne mes nesh asgje spo mbetet
dal nga dal e pak nga pak
dashurija jon po tretet(2x)

edhe sonte shum te prita
te kam prit e ti ske ardh
deshta ti harroj te gjithat
deshta tash vaj ket nat
kam kujtu se dashuria
per ne dy dot jet e shejnt
kam mendu se nzemren tende
vend per tjeter nuk dot ket


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Merita Bunjaku
Publikimi: 01/12/2005
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Studio: Pro Sound


Merita Bunjaku - Ishte Fundi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishte Fundi".
3. Video është e këngës "Ishte Fundi", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0