Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Merita Bunjaku - A Thue Pse Me Harrove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Thue Pse Me Harrove".
3. Video është e këngës "A Thue Pse Me Harrove", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Bunjaku - A Thue Pse Me Harrove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Me Beso"

Komente

Asnjë Koment

10/01/2012

2012-01-10T09:08:38+00:00kaloj shum koh, prej se u largove
a thuj c'te bera djal, a thu pse m'harrove
e di se t,dua dua, e t'dashuroj
me ikjen tende vall, ben un te jetoj

Ref:
asgje n'ket bot ma te rand nuk ka
kur nga krahrori zemra don me u nda(2x)

me ikjen tende, jo s'humba jeten
fatin mallkova djal nuk mallkova veten
ike u trete e m'le pa shpresa
ah ku mbet t'fjala djal, a thu ku mbet besa

Ref:
asgje n'ket bot ma te rand nuk ka
kur nga krahrori zemra don me u nda(2x)

Ref:
asgje n'ket bot ma te rand nuk ka
kur nga krahrori zemra don me u nda(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë