Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Hajde Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E kam dashuru moj nan at vajzen kojshii
e kam dashuru moj nan at vajzen kojshi
ani si tja boj oj nan oo as vet se diii
ani si tja boj oj nan oo as vet se diii

ref.
hadje lule dil nbalkoon
dile shihe ket jaran
se ka ardh met pa ty
dashuria ime me je ti (x2)

kur ta qojna msitin nan duhet me tregu
kur ta qojna msitin nan duhet me tregu
se jem kan te ri oj naan e jem dashuru
se jem ka te ri oj naan e jem dashuru

ref.
hajde lule dil nballkon


Ky tekst u dërgua nga  Arian

Merita Bunjaku - Hajde Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Lule".
3. Video është e këngës "Hajde Lule", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0