Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

kaloj pran rruges son te vjeter por s'ishim bashk isha e vetëm afer nuk të kam e zemra me qaaan
në ëndrrën time ti prap ke mbetur qdo qast më duket sa një shekull kaluam shum gjat u ndam per një nat

ref :

a edin qe un pa ty një minut spo muj me shty asgje skisha dasht veq tek ti me u kthyyy oh me u kthy a edin sa keq jam vra një minut spo muj pat pa e veshtir ësht jeta prej qe jemi nda jemiiii nda

sikur ta dija se ku je sonte e te me prekte dora jote veq kjo gjë në jet merak më ka mbet

në ëndrrën time ti prap ke mbetur qdo qast me duket ca një shekull kaluam shum gjat u ndam për një nat

ref :

a edin që un pa ty një minut spo muj me shty asgje skisha dasht veq tek ti me u kthy ohh me u kthy a edin sa keq jam vra një minut spo muj pat pa e veshtir ësht jeta prej që jemi nda jemi nda


Ky tekst u dërgua nga Lina

Merita Bunjaku - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0