Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku & Nazife Bunjaku - Ka Faj Syri Ce T'ka Pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ka faj syri qe t,ka pa

Ka faj syri qe t,ka pa
rehat zemra ,s,behet ma
te tregoj pergjegjen ty
me ma fal ate dashuri.

Mos ma bej zemren me vujt
mos ma bej mendjen me lujt
t,lutem nje fjal me ma than
me don apo nuk me don.

Cka te bera une i mjeri
sa te pash me zuri sherri
s,po muj vetes me i besu,
cka po ndodh keshtu me mu.

Hajde, hajde t,lutem shume
syt e mi nuk po bejne gjume,
edhe zemra nuk pushon
dashurin po e kerkon.


Ky tekst u dërgua nga Meri


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Bunjaku & Nazife Bunjaku - Ka Faj Syri Ce T'ka Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Faj Syri Ce T'ka Pa".
3. Video është e këngës "Ka Faj Syri Ce T'ka Pa", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku & Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0