Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Merita Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Komoran 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Merita Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. E lindur në një fshat të Drenicës, Merita, qysh në bankat shkollore u dëshmua për talentin e saj në të gjitha zhanret e muzikës. Shkollen fillore e kreu ne Komoran. Ndersa eshte e diplomuar ne drejtimin Teknologji-Informatik ne Univerzitetin e Prishtines. Merita ne karierren  e saj me 10-tra Diploma si Solistja ma e mir nëpër "Festivale Kombtare dhe Nderkombtare" Kryesisht Merita ka Albume dhe kenge ne tregun muzikor te Kosoves & Maqedonis. Në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareMe Lindi Vajze (2019)

Live 2017 (2017)

Live 2016 (2016)

Mos Me Luj Me Mene Te Madhe (2014)

Live (2013)

Po Na Vikan Krushqit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Malda Susuri

Llollo

Anduena Tahiri

Fjolla Gashi

Arbëresha Hajdari

Monika Salihu

Fjolla Krasniqi

Viona Shabani

Dorina Xerxa

Blinera Krasniqi

Tags: Merita Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet