Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Gashi - Oi Lulije O Llokum Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oj lulije o llokum
llokumi me arra ,
llokumi me arra

cka ka nuse n'mahalle tone
ti je ma e para , ti je ma e para

oj lulije o llokum
llokum me lajthia
llokum me lajthia

cka ka nuse n'mahalle tone
ti je ma e mira , ti je ma e mira
Merita Gashi
Publikimi: 03/07/2014
Orkestrimi: Vedat Lushtaku


Merita Gashi - Oi Lulije O Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oi Lulije O Llokum".
3. Video është e këngës "Oi Lulije O Llokum", por nuk këndohet nga Merita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Gashi:


Komente 0