Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Gashi - Para Dere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Dere".
3. Video është e këngës "Para Dere", por nuk këndohet nga Merita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Gashi - Para Dere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Këngë e albumit:

"Po Na Vikan Krushqit"

Këngë e albumit:

"Mos Me Luj Me Mene Te Madhe"

Komente

Asnjë Koment

03/07/2014

2014-07-03T13:05:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Dere" kënduar nga Merita Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merita Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Orkestrimi: Vedat LushtakuDërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Halide Piskala. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jena motra kallabllak x2

Lulija na bon rahat x2

Oj oj Lulije x2

Jna motra shtate a tete x2

Per vlla tone bojna shyhret x2

Oj oj Lulije x2

...Më Shumë Këngë Nga Merita Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë