Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Gashi - Aman Aman Medet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Aman Medet".
3. Video është e këngës "Aman Aman Medet", por nuk këndohet nga Merita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Gashi - Aman Aman Medet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

18/06/2016

2016-06-18T15:19:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aman Aman Medet" kënduar nga Merita Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merita Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zyber Avdiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

n'zemren time kan nje dert
nje dashnor po du me gjet
une jam kan arshik per ty
por ti ike m'le ne vetmi

(ref 2x)
aman aman medet
dhe ne vdeksha shpirti flet
perendi ti mjep gajret
na i bashko zemrat n'ahiret

plage e rande n'zemer mundon
se famila s'me lejon
cka pom thue ti moj cike
paske baben fanatik

(ref 2x)

1995Më Shumë Këngë Nga Merita Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet