Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Gashi - Babë E Nanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babë E Nanë".
3. Video është e këngës "Babë E Nanë", por nuk këndohet nga Merita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Merita Gashi - Babë E Nanë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/04/2019

2019-04-24T16:00:14+01:00Fjalet me te bukra fjalet per Babe e Nene per ata qe neve buk e jet na dhan sa net pa gjum I keni kalu e sa her pa dashje zemrat ja u kemi lendu. Babe e Nene po u kerkoj falje nese ndonjeher ju kam idhenu Babe e Nene ndale lotin ndale vetem zoti e di sa shum ju du. Eshet sakrific shum e veshtir keni bo gjithcka per me na rit ma mir ndonjeher me gezim ndonjeher me lot gajlet dhe dertet mbeten edhe sot. Babe e Nene po u kerkoj falje nese ndonjeher ju kam idhenu Babe e Nene ndale lotin ndale vetem zoti e di sa shum ju du


Ky tekst u dërgua nga Emine   Emine
Më Shumë Këngë Nga Merita Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë