Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Merita Halili - Gani Beg Toptani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gani Beg Toptani".
3. Video është e këngës "Gani Beg Toptani", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Halili - Gani Beg Toptani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Hite Popullore"

Këngë e albumit:

"Vij Te Kenga Ime"

Komente

Asnjë Koment

05/01/2011

2011-01-05T22:45:15+00:00O leu dielli more
Amon leu hona
Po shkelqejn gurt e kalas e hajde

Po shkelqejn gurt e kalas

O Gani Begu more
Gani Beg Toptojoni
Ndan zeqatin fukaras

O Gani Begu more
Gani Beg Tirojona
Ndan zeqatin fukaras

O te honen mbroma more
O ne shtat sahati
Rrin Ganija tuj tuj mendu e hajde

Rrin Ganija tuj tuj mendu

O çohi djema more rrokni ukat
Sadri Mollen e kan rrethu
O çohi djema hajde more rrokni ukat
Sadri Mollen e kan rrethu

O Gani Begu o ç'i hypi atit
Gjith Tirona zu o me qa

Gjith Tirona zu zun me qa

O mos kujtoni djem
Se jam tuj shku n'Stamboll e
Ne Qerfoz tebtil? o hava X2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet