A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Merita Halili - Emine Kenge Turke


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

31/12/1990

1990-12-31T00:00:00

Këngë e Albumit:

Këngë Popullore Të ZgjedhuraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Emine Kenge Turke" kënduar nga Merita Halili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018