Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Halili - Kolazh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh".
3. Video është e këngës "Kolazh", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Halili - Kolazh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Popollore Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Yjet E Muzikes Popullore Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

05/12/2012

2012-12-05T10:14:15+00:00Ani mori nuse ani qafe gastare x2
Ani a don rruze ani a don pare x2

As nuk due rruze as nuk due pare x2
Veç e due djalin ani djale shqiptare x2

Ani djale shqiptare edhe me alltie x2
O me kundra te zeza veshun si zotnie x2

Hajde shote marshalla fluturo me krah x2
Luj shote luj diten ta paguj x2

Oj shami e kuqe oj shami e verdhe x2
Dil moj ne dritare sa tet shoh njihere x2

....

Shota ne bore e ne shi luftojme per Shqipni
Shota ne shi e ne bore luftojme per Kosovë

Shote moj heroine krenove Shqipërinë x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet