Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Kenga E Qamiles Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E unë e mjera moj me siklet,
e seç po vuj moj e seç po heq,

X2

E ku t'ka Lala o moj Kumrie
Dil të shoh
Oh nji herë me sy

X2

O nëpër bahçe moj tuj shëtit
e tuj i prek lulet moj nji nga nji

X2

E ku t'ka lala o moj Kumrie
Dil të shoh
Oh nji herë me sy

X2


Ky tekst u dërgua nga Jk


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Halili - Kenga E Qamiles
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Qamiles".
3. Video është e këngës "Kenga E Qamiles", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0