Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - 16 Jam Unë, 18 Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

16 jam une dhe moj
Tetembedhjete je ti
16 jam une dhe moj
Tetembedhjete je ti
Dashurona te dy bashke
Qe se jena fmij aman
Dashurona te dy bashke
Qe se jena fmij

Nga dashnia jote moj
Qe pata me ty
Nga dashnia jote moj
Qe pata me ty
Te mora te vogel moj
U rritem te dy aman
Te mora te vogel moj
U rritem te dy

Qun i vogel i bukur shume
I bukur shume i bukur shume
Qun i vogel i bukur shume
I bukur shume i bukur shume
Ma ke gushen si pellum
Si pellum si pellum
Ma ke gushen si pellum
Si pellum si pellum

Qun i vogel gjithe lezet
Gjithe lezet gjithe lezet
Qun i vogel gjithe lezet
Gjithe lezet gjithe lezet
Te ka lala me kimet
Me kimet me kimet
Te ka lala me kimet
Me kimet me kimet


Ky tekst u dërgua nga Luan Jonus Shini   arsimdiber

Merita Halili - 16 Jam Unë, 18 Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "16 Jam Unë, 18 Je Ti".
3. Video është e këngës "16 Jam Unë, 18 Je Ti", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0