Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili & Hafsa Zyberi - Mori Vjollca Që Çel Në Saksi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Hafsa Zyberi
Mori vjollca që çel në saksi x2

Lule e par o për djemt e ri x2

Ref...Merita Halili
Ooh moj ledhatare lule e par oh moj për beqar x2

Merita Halili
Të këputa të vuna n'bardak x2

Lule e bukur oh moj për marak x2

Ref...Hafsa Zyberi
Ooh moj ledhatare lule e par oh moj për beqar x2

Sëbashku
Të këputa seç të mora erë x2

Lule e par o që del në pranverë x2

Ref...Sëbashku
Ooh moj ledhatare lule e par oh moj për beqar x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Merita Halili & Hafsa Zyberi - Mori Vjollca Që Çel Në Saksi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Vjollca Që Çel Në Saksi".
3. Video është e këngës "Mori Vjollca Që Çel Në Saksi", por nuk këndohet nga Merita Halili & Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0