Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Çu Dëshirush Me Të Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  7

Ç’u dëshrush me t'pa ty
Ftyrën tate mori molle
U bon shumë që s’jemi pa
Letra prej teje s'kam marr

U bo shumë që s’jemi pa
Letra prej teje s'kam marr

Fati im me ty osht lidhë
Përveç teje tjetër s’du
Për ty mendoj ditë dhe nat
Vetëm ty o do t'jesh për mu

Për ty mendoj ditë e nat
Vetëm ty o do t'jesh për mu

Paske pas fatin e zi
Aman aman
Si s'na lojn për me u pa
Si s'na lojn për me u pa

Kur i shoh
Shokt e mi ej aman
Me të dashmet o
Krah për krah x2

Ooo faqe kuqe shevdeli
Aman aman
Edhe buzët si jesheboj
Edhe buzët si jesheboj

Ku t'ka lala
Moj kumri ej aman
Që s'më flet
O njiher me goj x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Merita Halili - Çu Dëshirush Me Të Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çu Dëshirush Me Të Pa Ty".
3. Video është e këngës "Çu Dëshirush Me Të Pa Ty", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0