Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Latifi
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 11 Shtator 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  193

Merita Latifi është këngëtare. Më datë 11 Shkurt 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Ndjenjat". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 28 Prill 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Martesa Pa Dashni". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 12 Maj 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Oj Nafaka Jeme".

Më datë 2 Qershor 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Lotet E Mija".

Më datë 4 Gusht 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Besën Tënde".

Më datë 22 Shtator 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Këngën Që Ta Këndova".

Më datë 17 Korrik 2019, Merita Latifi publikon videoklipin "Pse S'po Dalim". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 18 Tetor 2019, Sefë Duraj & Merita Latifi publikojnë videoklipin "Rrushe".

Më datë 6 Mars 2020, Merita Latifi publikon videoklipin "Vjen Një Ditë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 20 Maj 2020, Merita Latifi publikon videoklipin "Vera Pa Mergimtar". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 19 Shkurt 2021, Merita Latifi publikon videoklipin "E Kam Dasht". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

2

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 2