Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meriton Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  52
BIOGRAFIA: Meriton Ademi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Korrik 2020, Meriton Ademi publikon videoklipin "Dheze". Teksti i këngës u shkrua nga Meriton Ademi. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films. Më datë 26 Gusht 2020, Meriton Ademi publikon videoklipin "Freestyle 2020". Më datë 28 Tetor 2020, Meriton Ademi publikon videoklipin "A Thu?". Më datë 27 Prill 2021, Meriton Ademi publikon videoklipin "2N1". Teksti i këngës u shkrua nga Meriton Ademi, ndërsa orkestrimi u punua nga At...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Meriton Ademi

Komente 0