Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meriton Hajdari - Shko Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ditet me te errta ti mi fale mu
ti spate shpirt dhe me tradhtove
e embla dashuri mua me zhgenjeve
n'zemren time ishe nje tradhtare 2 x

ref. Shko me sme duhesh ti
kur kisha nevoj ishe e huaj
shko me skam nevoj per ty
ik prej meje ti 2 x

Shiu me perzihej me lot e mi
s'di pse jam un aj fatzi
largohu sa me larg sdua te shoh ty
se zemren time ma ke thy 2x

ref.Shko me sme duhesh ti
kur kisha nevoj ishe e huaj
shko me skam nevoj per ty
ik prej meje ti 2 x


Ky tekst u dërgua nga Arbeni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Meriton Hajdari - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Meriton Hajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meriton Hajdari:


Komente 0