Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meriton Hajdaraj - Luj Luj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Luj luj e kce se kenga eshte per ne
luj luj vallzo nata jone eshte kjo

sillu qik vallzo me lezet
kjo dynja kujt si ka mbet
qysh tuj lujt o je ba sebep na shkoj nata haj me muhabet

ref x2
ref luj luj e kce se kenga eshte per ne
luj luj vallzo nata jone eshte kjo

posht e lart tuj ma lujt shamin
qik ma shton merakun haj edhe merzin
po din qik o sonte me kall
lujna knojna hajde pa u nal

ref x2
ref luj luj e kce se kenga eshte per ne
luj luj vallzo nata jone eshte kjo


Ky tekst u dërgua nga beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Meriton Hajdaraj - Luj Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Luj".
3. Video është e këngës "Luj Luj", por nuk këndohet nga Meriton Hajdaraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meriton Hajdari:


Komente 0