Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meriton Hajdari - Gjaku I Zemres Sime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
te dashurova ne mosh te re per nje koh shum te gjat shum aventura me ty kalova nga jeta ime jo jo ste ndaj

2x
ti me ben mua te vuaj ti me ben mua te qaj ti je gjaku i zemres sime nga jeta ime jo jo ste ndaj

2x
ne syt e tu shoh ndryshime duen te ndajn nda jeta ime por tash kot njerzit e kan nga shpirti im jo jo ste ndajn

3x
ti me ben mua te vuaj ti me ben mua te qaj ti je gjaku i zemres sime nga jeta ime jo jo ste ndaj


Ky tekst u dërgua nga  aferdita


Nuk kemi video për këtë këngë.
Meriton Hajdari - Gjaku I Zemres Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjaku I Zemres Sime".
3. Video është e këngës "Gjaku I Zemres Sime", por nuk këndohet nga Meriton Hajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meriton Hajdari:


Komente 0