Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meriton Hajdaraj - Tash Genje Nje Tjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemra ime mbeti vetem
Ti s'ma the t'verteten
A thua me kënd je

Ti mua mu largove
Veten e mashtrove
Me mua me nuk je

Ref. Boll m'genjeve mu
Tash genje nje tjeter
Ti per mua mbetesh
Histori e vjeter
Mos u mashtro se ke diqka te une
Lojrat moren fund
Kot po lutesh kot po qan
Tradhtia na ndan qi oqean

Zemra ime mbeti vetem
Ti s'ma the t'verteten
A thua me kënd je

Ti mua mu largove
Veten e mashtrove
Me mua me nuk je

Ref. Boll m'genjeve mu
Tash genje nje tjeter
Ti per mua mbetesh
Histori e vjeter
Mos u mashtro se ke diqka te une
Lojrat moren fund
Kot po lutesh kot po qan
Tradhtia na ndan qi oqean


Ky tekst u dërgua nga Beni

Meriton Hajdaraj - Tash Genje Nje Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Genje Nje Tjeter".
3. Video është e këngës "Tash Genje Nje Tjeter", por nuk këndohet nga Meriton Hajdaraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meriton Hajdari:


Komente 0