Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meritoni - Per Ty (Feat. Mc-feta)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


MERITONI : Na na na na na na na na ou na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na ouu ..

MC-FETA
`.e diita e par per mu ishte shumm me faT un per ty Loqkk kendOi dit edhe nat n`tona ant kom pa femnna po si ti iio nuk ka dije qa pot thom un e tii kurr nuk kem meuu nda s`dii a um don mu un per tyy i iiepi keiit per ty zemmer kurr nuk po muii as me fLeiit qdO sahat po du me kon un me tty sdu mes dashuris dikushh te na hyjj ty ne endrra gjithmOn po te kerkOj se weq ty ne ket bOt ty te dashurOi ah t`kisha nGat ket nat te ledhatOi buzztt ti shijOii kit kOng per ty e knOi ZOT ishalla ne te dywe nuk na harrOn uh sa t`dashurOi ti smundesh ta besOsh mendOi per ty zemer diit edhe nat pa ty jeta mdoket smund te jetOi aq gjatt.

MERITONI ;Ref (2x) ;
`.shum pot du te tii mir e ni weten zemmer a je ka e besOn kejt t`werteten po du me ko me ty jeten me kaLu weq wreie ni ssen qe shum iom ka t`du.

MC-FETA
`.Ah moii zemer s`jetoj un pa ty zemren time weq ti mundesh me e thyy a e din sa t`du ket jett e jepii per ty as ni dit pa ty jeten nuk muj me e shtyy sddi a kke harru pa ty smui me jetu perpos teje as ni femer tjeter nuk e du pa ty pa ty jo nuk mund te jetoj pa ty pa ty jo nuk mund te qendrOj .`tti je ma e mira e tjeter kun nuk ka nnje djaL qe te dOn per ty krejt ka mi bO syyt e tu te bukkur po ndriqOin si njje YLL qele zemren me mu edhe kurr mOs e mbyLL;nnje diit do te wii te ti dhe nje kOng do kendOi para teie me Lot un do te qendrOi per ty o kio kOng loqk uLu edhe nGO ngO me wemendie zemren tem kuptoo.:$

Meritoni ;REF(4x);
`.Shum pot du te ti mir e ni weten zemmer a je ka e beson kejt t`werteten po du me ko me ty jeten me kaLu weq wreie ni sen qe shum iom ka t`du.`

TTE DUUUAAAAAAA.

Ky tekst u dërgua nga Sr


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 07/02/2012


Komente 0


Meritoni - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Meritoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.