A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Merks - Keep Tellin' 'em  (Feat. AK & Noizy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2010

2010-06-21T02:40:29

Featuring

AK

Featuring

Noizy


YEAH ZIG ZAG REKORDDS HAA
MERKS NOIZY AK
SO WE KEEP TELLIN EM
IGHHT LISTEN UP INIT
OTR TO THE FULLEST

KEEP TELLIN EM KEEP KEEP TELLIN EM
KEEP TELLIN EM KEEP KEEP TELLIN EM
STOP TALKIN ITS NOT RELEVENT

KEEP TELLIN EM KEEP KEEP TELLIN EM
KEEP TELLIN EM KEEP KEEP TELLIN EM
STOP TALKIN ITS NOT RELEVENT

?????????????????????????????????
?????????????????????????????
YOU KEEP MENTIONING MY NAME, WHAT ARE YU SPRUNG
MY MAN BETTER KNOW WHAT I AM ON
RUN UP IN THE BLOCK, EIGHT SHOTS AND IM GONE

DIRTY SOUTH YEAH DAS WERE I AM FROM
YOU SEE I AM ALWAYS ON THE RUN
NOT FROM YOU WASTEMANS, WOT ARE YU DUMB?

SO COME BRING IT ON, IF YU WANT WAR JUS COME BRING IT ON
NO LONG TING JUS COME BRING IT ON
STOP TALKIN SHIT JUS COME BRING IT ON (X2)

KEEP TELLIN EM KEEP KEEP TELLIN EM
KEEP TELLIN EM KEEP KEEP TELLIN EM
STOP TALKIN ITS NOT RELEVENT
KEEP TELLIN EM KEEP KEEP TELLIN EM
KEEP TELLIN EM KEEP KEEP TELLIN EM
STOP TALKIN ITS NOT RELEVENT

ITS TIME TO CHILL NOW SO KICK BACK


Ky tekst u dërgua nga E..otr
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019