A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Merks - My Life


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/11/2008

2008-11-14T06:37:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Life" kënduar nga Merks.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merks i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Edisa - My Life

Jetoj ne tripa
Jam si Dua Lipa
New Rules un bi
Ne skene kur vi

Cause I'am a princess
Rri vetem duke qesh
Ju dua pa mase
Dhe ju dua te flas

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes

Kjo eshte e verteta
Kshtu e dashka jeta
Me sens e muzik
Sa me artistik

Ju don Edisa
Dhe me shpres un mbes
Keshtu e ka shoqeria
E zgjatet miqesija

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes

Qfar ndjej ne brendesi
Vetem zemra le ta dij
Plot plot plot perqafime
Shum shum shum shum gezime
It's my life
Dua te jetoj
Jeta nuk eshte e gjate
Gjithen dua ta shijoj

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes

B2N - My Life

This is my lifeee
This is my lifeee

Jam shtri tu menu
i kam mbyll syt
Tash ka ardh momenti per me pa pak drit
Kam kalu shum pengesa
qe kurre si kisha prit
Jam zhgenjy nga persona
qe i kam dash me shpirt
Jeta jeme histori
vec fleten e par e hapa
Kujtimet me nuk fshihen
por do mu kthy me mbrapa
Qellimet e mia jan vec me hec me perpara
Skisha dash kurre me ja nis nga e para
Skam pas asgje gati
edhe un kam vujt
Ter naten kam nejt cut tu menu se ca me shkrujt
Kalun dy dekada e u bona burr
muzika nuk ka vler se kurvat e kan pshurr
jam i miri tjerve e i keqi vetes
Sddi kujt ti shprehem pervec se ksaj fletes
Un nuk kam probleme me ju
ju po doni probleme me mu
doni me m'pengu ? FUCK YOU

Ref:
THIS IS MY LIFE (MY LIFE)
My HOMIEE MY Homie My Homie (My homie) (2x)
Yeaaaaaaa

Mbrom kom pa nje enderr te keqe
sikur lash muziken
dikujna ju be qejfi po shum njerez u merziten
kam bo shum gjona qe sduhen
kam then shum fjal qe nuk thuhen
kam shum kujtime qe ruhen
nuk ka me lojna qe luhen
kam pas shum lidhje me vajza
por une nje vajz e kam dasht
se fati nuk na deshti e tash me nuk jena bashk
e un vazhdoj t'lutem
me lot kafshoj buken
por prap mo un nuk mundem
ma mire eshte te zhdukem

Ref:
THIS IS MY LIFE (MY LIFE)
My HOMIEE MY Homie My Homie (My homie) (2x)
Yeaaaaa

Durrki - My Life

[Albion Xhemshiti]
Ref x3

I wanna be with you
I wanna look your eyes
I always tell the truth
My life

Na, na, na naj, na naaa
na naj na na
My lifeeeeeeeee

Ref x2

I wanna be with you
I wanna look your eyes
I always tell the truth
My life

[Durrki]

Çdo ditë jeten, për ty e jetoj
Çdo hap që e boj, ty ta kushtoj
Çdo fjal që e lshoj, për ty e menoj
Ni zemër që e kom, veq ty ta dhuroj
Si pllum en qiell nihna, kur jom ngat teje
Çdo ndjenjë ngjallet kur je afer meje
N'onderr te unë, e ki zan ni ven
E ardhmja jonë, ti nana e fmis tem
Jeta n'vazhdim, me t'ardhme t'mirë
Se fmia që e boj, du me jetu i lirë
Si ti qel syt, e diellin e she
Amanet ta la, kurr vet mos e le

[ProOFiL]
Zot t'lutna na nimon
Prej t'kqijav ti na pshton
Se zemra njo e don
Kuptom

[Albion Xhemshiti] Ref x2

I wanna be with you
I wanna look your eyes
I always tell the truth
My life

[ProOFiL]

Qiellin e sho, mrena n'syt e tu
Kallxojn dashni, e thojn fjalen të du
E kom ni pytje, a kom me deshtu ?
Kur krejt o perfekt, spo du mu lendu
E lumturi je ti, boten e gëzon
Gzim je ti, femen jeten e lulzon
Se pa ty ska jet, njo ki me met
Rri e vërtet, lype e ki me m'gjet
E kom ni mendim, po du me t'kallxu
A thu a ka dashni ? Apo jom tuj gabu?
Nëse egziston at'here une e kom
Veq njo e du, qaq zemra pranon

Zot t'lutna na nimon
Prej t'kqijav ti na pshton
Se zemra njo e don
Kuptom

Na na na naj, na na
na naj na naaaa
My lifeeeeeee

[Albion Xhemshiti] Ref x4

I wanna be with you
I wanna look your eyes
I always tell the truth
My life
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019