A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Merks - Hot Up In Here  (Feat. Çartani)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2014

2014-10-09T20:01:01

Featuring

Çartani


It's gettin hot up in here,hot up in here
hot up in here
We take it in straight to the top

We're takin it straight to the top
We're on the ride straight to the block
any violation
pussy boy krejt cop
It's gettin hot up in here,hot up in here
hot up in here
It's gettin hot up in here,hot up in here
hot up in here

It's gettin hot up in here
all eyes on us Yeah
We're gettin money over here
for 24 hours
I'll be getting enough moneys that you save two years
No is not fair
but life ain't evil
Lemme make you claire
don't follow the leader
I'm right here
but don't be so ego
I won't shut it down
i don't really need ya
please step back djale
take a breathe
while up in hell,jani nishat
you know i'm so high ,cheetah
You're too struggling to keep her
it went over,touch the toes,no pose
new fouse,rewind,bring it back,replay
and then step

we're takin it straight to the top
we're on the ride straight full the club
any violation
pussy boy krejt cop
It's gettin hot up in here,hot up in here
hot up in here
It's gettin hot up in here,hot up in here
hot up in here

se sa vjen nder tklubit
vjen era rabit
nuk osht e Xhamajkes
marijuana e Lazaratit
ma e mira e rastit
qe vjen per banditat
edhe femnen e kam msu
qysh me dredh spllifat
ou my god,kqyre sa e kallt
duhesh n'shkalle me shku buzen me ja kap
sikur mosha asnji pune nuk bon meu mat
atje na bashke edhe shkojna per cdo nate
e dridhe belin si me pase me kontrate
nese dridhen e ki lek,besom ke me mzhvat
shume sene kena po na shkojna tu i pershtat
buza jote mjalte po zen fjalt
e zuna une se ju vec e pate
e zuna une kur ju krejt ngoje i rate
jo per nji nate e as per nji nate
ajo vete ka dasht,po po vet ka dashte

we're takin it straight to the top
we're on the ride straight full the club
any violation
pussy boy krejt cop
It's gettin hot up in here,hot up in here
hot up in here
It's gettin hot up in here,hot up in here
hot up in her


Ky tekst u dërgua nga carti love
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019