A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Merks & Çartani - From BC  (Feat. Rrildo)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/11/2017

2017-11-10T20:00:05

See Also

Çartani


Merks:
Per Muzik te vertet e bojm na
Ata kot hapen
me ne s'mun kapen
S'merrena me llafe
Zemren e kam te madhe
Goja jeme shqip vec fakte.
I maj afer te mite do me ditë
Nuk mundesh me më arrit
Flas rough,per ket jeni habit
Jam I njejt,i duhun edhe pa beat
Vec vet smun rri se me shoke jam rrit.
E bojm punen tone krejt e dojne,
Jam në rruge kur problemet vazhdojne
E bojme punen tone krejt e dojne
Jam në rruge kur problemet rrethojne.
Do me pa jam tip Tropojani ne tip tem
S'm afrohet asnjoni
I'm too f**kin ballin
Till I die
Neve folim
Rough solders don't cry.

Hook(x2):
Everybody talk too much (bla bla bla)
Shqipet Jane mbrapsh teje mbrapsh
Djemt e BC rradha jone tash
You can see my young
Tu I thon ktyne avashh
Rrildo:
They call me young boy
You know my ting fake boy
Po ndrroni ftyrat se me u ly me boj
Nuk shoh sen te re, e njejta loje.
Do me plas kush esht me shume inatcor se kundershtare,
Po kta skandaloza rruges u bone mafjoza per venin e pare,
E secili me ma knu ne plum Jo nuk te fale ,
Do me m lyp me pa me gjen verdall.
Big balls e realiteti me veti ,
Pa pas send me ta
Muhabeti i preki
Secili ma MC
Te na te prekim te tjetri
Pa niej kesh difekt
Skesh efekt te rrepit.
Prandaj merre qet se vitet shkun,
1mije Kong me I qit mo nuk duhen
Hip hopin e shoh qef nuk e shoh un Pune,
Ju ju shohim pussy per qato ju gjujme.
Cartani:
Tani jeten tu chill
E hala sjam lodh
Kam shume me fol
SA me duket kurr s'kam fol.
S'm ka dasht shkolla e re,
Tash jam tjeter shkolle
Diploma jeme ne rruge kurr ska pas njolle.
Bad Guys from BC city
High Pride
From my 9mm
I don't dream the rich life,
I'm living the dream
With my team
We make big scream (waa)
S' krahasona me kta te ri
As nuk shitna si MC
Sa I preket rrapit unë rregullat ja di,
SI ne shqipri, SI ne angli ,
ju kam pa ,ju kam ni
Ata qe shiten G
Une ne mes ju kam hi .
A je ka m myt?
Jam i sigurt që jo nuk ka rendesi
Se shoki jot ty te kallzo
Qysh kam ardh,vi prap
E ti ski ca bon,
Rrehi n gjyks para jush
Edhe ne sy un ju shoh.


Lyrics submited by Denis BC26
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019