Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mery - Many Men

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Many Men".
3. Video është e këngës "Many Men", por nuk këndohet nga Mery.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mery - Many Men  (Feat. Semi-h)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mix Tape Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

15/01/2010

2010-01-15T12:06:04+00:00Intro : Ye ahaaa Ye ahaaaa oooooh oooooh Semi-hhhh yeahahaha Merytoni g g g Gangsta Shiiit phaa phaaa what
*MERY verse:
n´Mikrofon kamikazi inagjit i plasi
Kush ma ka inati okfirin ja shprazi
A do me dit? Se qysh i vulosi
Une me ket sen inagjit i persosi
Kur qoke lun Hajde me ni pun
E nese do mem rrok kshyre mir se ka po gjun
Se rruga jeme ka dallim ska mo tjera
Kur un po du me nal kta po dojn mu bo repera
Do arrabela qe spi kshyrin pun e veta
Nese fole me rrena zor qe del e verteta
Eyo ti shoki po fol qa ki mrena
Nashta sen nuk ki e fillozo-fon knena
I pari gjith i pari kendej pari tu pi bari
pina bari smokit bari se per kerkan mu sum ha kari
A un edi eeh per qato ju gjelozoni
Mere seriozisht kur ta thot Merytoni
REF:
Eyo many man many man many mannnn
Tuh Tuh ky sen Ku KU pot dhemmm (AHAAA)
Pour les rè-fres refait
Ceux qui sont partis de bas pour touche l´somme


Ky tekst u dërgua nga The Bloody Alboz ( Kumanova )
Më Shumë Këngë Nga Merytoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet