Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mery - Nje Jete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00nje jet jetoj,komplet ndaj e shijoj
nje jet jetoj , komplet ndaj e shijoj
rtmin ndiq, per asgje ti mos mendo
ritmin ndiq ,se jeta iken shum shpejt

2X
(nje jet po jetojm nuk duhet ta shkatrrojm zemer un edhe tiiii).
Edhe sduhet ta vonojm se vitet ikin shkojn ne duhet ta shpejtojm

nje jet jetojm .. komplet ndaj e shijojm
nje jet jetojm.. komplet ndaj e shijojm
ritmin ndiq, per asgje ti mos mendo
ritmin ndiq se jeta iken shum shpejt.

nje jet po jetojm ndaj duhet ta shpejtojm
zemer un dhe tiii
edhe sduhet ta vonojm se vitet ikin shkojn
ne duhet ta shpejtojm


Ky tekst u dërgua nga Ettering
Më Shumë Këngë Nga Merytoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet