A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Dr. Mery - Hajde Testoni  (Feat. Hary-b)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/02/2013

2013-02-02T18:23:06

Dr.Mery
......................................................
Ssss bbbb boll po qelin goja
hitis Shitis se kur vi i lo me paranoja
Saher qe vini si do qorra ju kurgjo nuk shini
N'tona kto sene nuk du vet e qeshtu kur tum shtini
Po pidha nuk e dini se kur ni sen un ty ta thom
Ti per inati gjelozon se ka lind ni Meryton
I paprekshem per dhipa i lezetshem
I pavdekshem per tipa shum i sertshem
I pergjakshem per gjdo sen i gatshem HEY HEY
Kshtu qe shoki boni gati saher qe rimovati
Pse do kan inati se ma mir un repovati
Shum po folin per do sene qy sa njeri me dy mene
Jo ti synin sun ma treme sum ha raki nese t'dheme
Po bina sene HU kush gaboj me kritiku
Qe kur du qoke me lu se shum keni me gjelozu 2x
......................................................

Ref:
......................................................
Hajde Testoni nese doni po ju sen sun boni
Hajde Testoni mirsevini ju ju ju kur doni
Hajde Testoni nket qim nane veq mos u ankoni
Hajde Testoni ye hajde hajde hajde yeeeeah
......................................................

Hary-B
......................................................
Bbbb bang bang i pari jom ne ren
Ku jem na ti nuk ki ven mos meno se ka mat trent
Se na kerka badihava menja ty let shkon
Mosum fol pallavra llafet kush ty nuk ti ngon
Theze ni cigare tomfuz nuk ma nin se ti je baksuz
Per mu je veq ni cerkuz un edi je ti dibiduz
Hajde ksajde ty ta moret menja mos shit kajde
Mos kaj be kuq e zi jom n'vena ejjjj
T'vertetit i kom me veti fallcat i pret veq proni
Mafiozi prej gurbetit jom ka iqi babilonin
Ka more tut edhe mikrofonin kur ma nin mu zanin tem
Ku e ki ti bataljonin qe qyky bab i kall me ren
Problem jom vet vet Hary-B nuk pret veq vret
Jom mbret jo vet qetu n ghetto ooo mada fucka t'kish respekt
Ti per Mafien sese ta llaki shpijen shpijen
Nese nihesh posht na nat qa po pret qoje rakijen bitch
......................................................

Ref:
......................................................
Hajde Testoni nese doni po ju sen sun boni
Hajde Testoni mirsevini ju ju ju kur doni
Hajde Testoni nket qim nane veq mos u ankoni
Hajde Testoni ye hajde hajde hajde yeeeeah
......................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019