Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dr. Mery - Jeta Jeme (Feat. Hary-B)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


......................................................
E kto sene qi pi gjuni ishin rrena mrenda
Sahere foli djema une ju rroki naper zemra
U lodha me kto sene boll u bo me thashetheme
Kallxo ku pot dheme se kjo osht jeta jeme
......................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Merytoni
Publikimi: 18/03/2013


Dr. Mery - Jeta Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Jeme".
3. Video është e këngës "Jeta Jeme", por nuk këndohet nga Dr. Mery.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merytoni:


Komente 0