A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Met Sadiku (Poet)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Met Sadiku (Poet) is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Imarton Osmani

Josif Gegprifti

Kasam Shaqirvela

Adis Vishi

Shaban S Shabani

Orhan Dauti

Albert Bikaj

Jurgen Ndoci

Mehmet Disha

Arber Sokoli


Tags: Met Sadiku (Poet)

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019