Më mbaj mend (për 1 muaj)

Metamorf - Epoka E Mjegullnajave Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ferr
*hap syt e shoh
*nuhas e ndjej
xhdo gj qe mrrethon i shembellen
*zhgerryhem ne lluc
*endem ne terr
*materializimi i zotit ne derr
gjinkallat po kendojn
*det me dallg
*e qiell me re
jeta emrin merr nga ne
gjak i ri ne zemrat tona po rreh
* hedhim sot hapin e par
*emrin ton shkruar me zjar
*drejt se ardhmes sot ne ecim krenar
*
ankth
*nuk ka me ggjum
*jam lodhur shuuuume
*nuk di se ku po r jo ne pun
*djersa u be lum
*kafeja llum
*ndihem si plak
*ndaj mjaft
*do mbaj qendrim
*me zduroj dot
*kuptimi merr vlere kur reagon me vjen cudi
*smund ta besoj
*si e lash derrin te behej zot
SHPALL SE FATI sEGZISTON


Ky tekst u dërgua nga  antonMetamorf
Publikimi: 01/04/2009
Festivali: Top Fest 6


Metamorf - Epoka E Mjegullnajave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Epoka E Mjegullnajave".
3. Video është e këngës "Epoka E Mjegullnajave", por nuk këndohet nga Metamorf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Metamorf:


Komente 1