Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Meti (Muhamet Berbatovci)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13
  • Emri i Vërtetë:
  • Muhamet Berbatovci
BIOGRAFIA: Meti (Muhamet Berbatovci) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Kengetari Meti ka filluar te merret me muzike qe nga mosha 13 vjeçare prane nje shoqerie kulturore artistike, aktivitet ky qe e ka impenjuar per nje kohe te gjate. Këngëtari me origjinë nga Gjilani ka vite që jeton në Zvicër. Meti ka vite që këndon dhe pritet mirë nëpër koncerte të shumta sidomos në Diasporë. Ne vitin 2005, ka marr pjese ne Festivalin Kosovafest, ku eshte cilesuar si sex simboli i festivalit. Me vone ka filluar punen per album...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Duchi

Yll Sufaj

Sead Asllani

Andi Mezini

Fatmir Elezi

Agron Pefqeli

Arif Murati

Ali Gërguri

Avni Mehmeti

Fadil Aziri

Tags: Meti, Muhamet Berbatovci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet