Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti Maloku - Ferdez Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ferdez" kënduar nga Meti Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aziz Murati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

se qmi lujte met prej kres Ferdes 2x
ja dot marr e ja dot vdes Ferdes 2x

oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdes

mercedesin do ta shes ferdes 2x
ja dot marr ja dot vdes ferdes 2x oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdes

oj ferdes dashnorja e par ferdes 2x
me shikove hiq pa ndal ferdes 2x

oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdes

Publikimi: 13/07/2013Më Shumë Këngë Nga Meti Maloku:


Komente mbi këtë këngëMeti Maloku - Ferdez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ferdez".
3. Video është e këngës "Ferdez", por nuk këndohet nga Meti Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.