Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti Maloku - Na Ka Humb Mindili  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2015"

Komente

Asnjë Koment

21/09/2015

2015-09-21T11:31:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Ka Humb Mindili" kënduar nga Meti Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Meti Maloku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Meti Maloku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet