Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti Maloku - Sa Emocione (Feat. Tarabuka Band & Dj Star)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REFRENI
OJ DASHNIA JEME A JE GJALLÉ,
A JE MIRÉ MALLI A T`KA MARR.
SA EMOCIONE -JAM TUJ PAS,
KU JE HUMB -MOTI S`TÉ KAM PA.

1.Hala pér mu,ti pse po kan,
edhe éndérr,je tuj m`pa. (x2)
2.
Se Numrin e ndrron,por zemrén jo,
pa mua o shpirt,e ke shumé rand.(x2)

REFRENI
OJ DASHNIA JEME A JE GJALLÉ,
A JE MIRÉ MALLI A T`KA MARR.
SA EMOCIONE JAM TUJ PAS,
KU JE HUMB MOTI S`TÉ KAM PA.

Ti heke zemren-e sheh sa dhemb,
At`her ti vjen-né vendin tem.

3.Se Numrin e ndrron,por zemrén jo,
pa mua o shpirt,jetén s`e don.(x2)

REFRENI
OJ DASHNIA JEME A JE GJALLÉ,
A JE MIRÉ MALLI A T`KA MARR.
SA EMOCIONE -JAM TUJ PAS,
KU JE HUMB -MOTI S`TÉ KAM PA.
Meti Maloku
Featuring: Tarabuka Band
Publikimi: 05/12/2016
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Suzana Fazliu
Video Produksioni: BUG Production


Meti Maloku - Sa Emocione
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Emocione".
3. Video është e këngës "Sa Emocione", por nuk këndohet nga Meti Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti Maloku:


Komente 0