Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Meti Maloku - Paska Cel Ne Baghqe Jargovani  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/08/2017

2017-08-08T14:22:23+00:00

Këngë e albumit:

"Live 100% 2017"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paska Cel Ne Baghqe Jargovani" kënduar nga Meti Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Meti Maloku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Meti Maloku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet