Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Meti Maloku - Je E Bukur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2019

2019-07-16T10:00:12

Teksti:

Naim Qukiqi

Këngë e albumit:

"Me Zemër"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Je E Bukur" kënduar nga Meti Maloku.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Je E Bukur".
Videoklipi nga Meti Maloku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Valton Krasniqi - Je E Bukur

Në ket qytet ti kur nuk me flet , un e di se me kujton sdi qka te frigon ti shum kerkon te jesh e lir, dhe e kam shum veshtir se ket deshir e kam veq vet fakt edhe e vertet...

REF X2... Je e bukur je e mir je e vogel e e veshtir je e kuqe si kur moll te kafshoj e sme del moll

Në ket qytet ti kur nuk me flet , un e di se me kujton sdi qka te frigon ti shum kerkon te jesh e lir, dhe e kam shum veshtir se ket deshir e kam veq vet fakt edhe e vertet...

REF X2... Je e bukur je e mir je e vogel e e veshtir je e kuqe si kur moll te kafshoj e sme del moll ....

Erkan Musliu - Je E Bukur

Je e bukur, je e bukur si një lule ne pranver.
Je si fluter, je si fluter zemer t'kam per her.
Je e bukur, je e bukur si një lule ne pranver.
Je si fluter, je si fluter zemer t'kam per her.

Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.
Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.

Sa e dashur, sa e bukur osht jeta bash me ty.
Hajde zbashku moj dashnore ta qojm jeten lumturi.
Sa e dashur, sa e bukur osht jeta bash me ty.
Hajde zbashku moj dashnore ta qojm jeten lumturi.

Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.
Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.

Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.
Hajt kumanovare lumi un per ty
M'ka bekua zoti me ty bukuri.
Më Shumë Këngë Nga Meti Maloku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet