Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti (Muhamet Berbatovci)

Meti - Milioner Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

qudi si me magji kur pi me kujtohesh ti shoket me thoj pse e permen e kam plag qi me dhem e as vet se di pse qaj per ty kur pi pse e kam ket shperhi sa her pi raki

e ti nuk e dinnnnn

miljoner jam e gjitha i kam veq ti me mungon zemra ty te kerkon nnnnnnnnn


Ky tekst u dërgua nga Rilindi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Meti - Milioner
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milioner".
3. Video është e këngës "Milioner", por nuk këndohet nga Meti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti (Muhamet Berbatovci):


Komente 0