Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti (Muhamet Berbatovci)

Meti - Ska Problem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

asgje nuk te pelqen ti krejt ndryshe je jeton e vetmuar as shoqe nuk ke e di se te pelqej rrall ku me shiqon kryefor pse nuk e pranon nje fjal e mir po na mungon nje hap i vogel qe te na bashkon shum guxim duhet ne dashuri humbi une bum dhe ti ska problem vjen qiko vjen ska problem vjen dita jem do te bish ne doren tem


Ky tekst u dërgua nga Trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Meti - Ska Problem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Problem".
3. Video është e këngës "Ska Problem", por nuk këndohet nga Meti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti (Muhamet Berbatovci):


Komente 0