Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti (Muhamet Berbatovci)

Meti - Rrall E Permall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sikur dje e njejta je kurgjo ska te re po harron qka premton prap je ka gabon je mesu me gabu e une prap te du rrall e permall me djeg si zjarr rrall e permall je ka me kall po vdes i gjall


Ky tekst u dërgua nga Toni

Meti - Rrall E Permall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrall E Permall".
3. Video është e këngës "Rrall E Permall", por nuk këndohet nga Meti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti (Muhamet Berbatovci):


Komente 0