Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti (Muhamet Berbatovci)

Meti - Sikur Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

qind per qind ishte gabim e di une dhe ti e din sikur vet spate deshir te jesh me mu e mir erdhi fundi se kam prit e ti moti e kishe dit ora ec mbrapsht per mu prej qastit qe te kam taku
refreni
sikur ty sma nin as mu une nuk i fshi fot e tu zemra niher ka gabu dite kur te thash te du


Ky tekst u dërgua nga Fjolla

Meti - Sikur Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Ty".
3. Video është e këngës "Sikur Ty", por nuk këndohet nga Meti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti (Muhamet Berbatovci):


Komente 0